-
Diğer Haberler
İçel İdman Yurdu bugün İzmir deplasmanında Karşıyaka’ya konuk olacak. İzmir Atatürk Stadyumu’nda oynanacak maçı kırmızı-lacivertliler kazanarak liderliğini sürdürmek istiyor
ÇBK ilk yarısını 56-44 önde tamamladığı maçta Galatasaray'a 97-95 mağlup oldu. Maçta üçüncü periyot krizi nükseden turuncu-mavililer altı maç aranın ardından ilk yenilgisini aldı
Tarsus İdman Yurdu deplasmanda Etimesgut Belediyespor’a konuk oldu. Karşılaşma 0-0’lık eşitlikle sonuçlandı.
Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası, Mersin'in ev sahipliğinde başladı. Genç erkekler kategorisinde eleme müsabakalarıyla başlayan şampiyonada, korona virüse karşı üst düzey önlemler alındı.
Hafta sonu oynanan derbi maçında Büyükşehir, Yenişehir Belediyesi İhtisasspor’u 3-2 yenerek 3’te 3 yaptı.
İçel İdman Yurdu'nda Karşıya maçı öncesinde yapılan test sonuçlarını duyurdu.
İçel İdman Yurdu’nun kalesini koruyan Sertaç Güzel, profesyonel liglerde en az gol yiyen kaleci konumunda.
Çukurova Basketbol Kulübü (ÇBK) Mersin Yenişehir Belediyesi Kadın Basketbol, yarın oynayacakları Galatasaray maçını da kazanıp, 7'de 7 yapmak istiyor. Kulüp Başkanı Ali Adalıoğlu, "Zor da olsa Galatasaray maçını kazanacağımıza inanıyorum" dedi.
Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan kentin tek profesyonel futbol takımı olan Tarsus İdman Yurdu üzerinden gelişen tartışmalara nokta koydu. Bozdoğan Tarsus İdman Yurdu’nu 2023 yılında zirveye taşıyacaklarını ve bunu Tarsus halkı ile birlikte yapacaklarını söyledi.
Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ile Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri işbirliğinde Macit Özcan Spor Kompleksi’nde zemin iyileştirme ve çevre düzenleme çalışması yapıldı.
MYB Çukurova Basketbol, Galatasaray mesaisini sürdürüyor. Turuncu-mavililer zor maçtan galip ayrılmak istiyor. Antrenmanda açıklama yapan Olcay Orak, “Galatasaray maçı kritik bir maç. Bu maçı kazanarak 7’de 7 yapmak istiyoruz” dedi
Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Mersin Yenişehir Belediyesi İhtisas Spor Kulübü Mersin derbisinde karşı karşıya geldi.
İçel İdman Yurdu Basın Sözcüsü Halim Yiğit, şampiyonluk yolunda kentin dinamiklerine ihtiyaçlarının olduğunu söyleyerek, “Başarılı bir trende girdik. Son 3 yılda 2 şampiyonluk yaşadık. Şu anda lideriz. Hedefe emin adımlarla ilerliyoruz. Bizim Mersin’imizin tüm dinamiklerine ihtiyacımız var” dedi
Mersin İdman Yurdu Hentbol Takımı maddi imkansızlıklarla boğuşuyor. Erkekler 1.Lig’de mücadele eden kırmızı-lacivertliler; maddi imkansızlıktan dolayı Van deplasmanında gidemedi.
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Mersin Yenişehir Belediyesi Çukurova Basketbol oyun kurucusu Nuran Tutsak, aynı ligde yer alan Birevim Elazığ İl Özel İdare’ye transfer oldu.
Voleybol kadınlarda Mersin derbisi heyecanı yaşandı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü evinde ağırladığı Yenişehir Belediyesi İhtisas’ı 3-2 mağlup ederken kazanan ‘dostluk’ oldu
Tarsus İdman Yurdu ve İçel İdman Yurdu evlerinde ağırladığı Manisa temsilcilerini yendi. Tarsus İdman Yurdu Turgutluspor’u 4-0 yenerken İçel İdman Yurdu ise Somaspor’u 1-0 mağlup etti.
1980-1981 yılında Mersin İdman Yurdu formasını giyen Raşit Karasu hayatını kaybetti
Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - Etimesgut Belediyespor maçı ertelendi
En çok okunanlar - Son 10 Gün
En Çok Yorumlananlar - Son 20 Gün