-
Diğer Haberler
Yeni Mersin İdman Yurdu, deprem faciasında yaşananlar karşısında duyarlılığını bir kez daha gösterdi.
BAL’da sistemin değişmesi halinde seneye Mersin’in BAL’da 5 takımla ile temsil edilmesi söz konusu olacak.
TFF’nin uzatma kararı ile borçları nedeniyle zor günler yaşayan ve düşme hattına sürüklenen TİY için yeniden umut doğdu.
Yeni Mersin İdman Yurdu, deprem nedeniyle ertelenen liglere yeniden start verilmesi ile ertelenen Edirnespor maçının 5 Mart tarihinde oynanabileceğinin açıklanması ile sahaya indi.
İNG Kadınlar Süper Ligi lideri Çukurova Kadın Basketbol Kulübü de, deprem bölgesine yardım kolileri gönderdi.
Exenpay Yeni Mersin İdman Yurdu Furkan Güneş ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.
Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, hastanede tedavi gören depremzedeleri ziyaret ettiği esnada tanıştığı kickboks sporcusu Burak’ı, Akdeniz Belediyesi Spor Kulübü bünyesine alacaklarını ve her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından duyarlı vatandaşlardan destek geldi.
Türkiye Basketbol 2. Ligi B Grubunda mücadele eden Mersin’in takımı Aykanatspor yakın takipçisi İlkler Şehri Uşak’ı 6 sayı farkla yenerek liderliğini sürdürdü.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe Koleji’ni konuk etti. Büyük bir mücadeleye sahne olan karşılaşmayı MSK Mersin Büyükşehir Belediyesi 82-77 kazanarak liderliğini sürdürdü.
Mersin Stadyumu’nda oynanan 6 puan değerinde ki maç nefesleri kesti. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen karşılaşmayı yaklaşık 10 bin kişi izledi.
Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel U12 Futbol Turnuvası sona erdi. 16 takımla 240 sporcunun mücadele ettiği turnuvada dereceye giren takımlar kupalarını Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in elinden aldı.
Çukurova Basketbol, evinde ligde düşme potasında yer alan Kayseri Basketbol’u 70-56 mağlup etti.
TFF 2’nci Lig Beyaz Grupta çalkantılı bir dönem geçiren Tarsus İdman Yurdu, Isparta 32 Spor maçına da genç oyuncularla çıkacak.
TKBL’de şampiyon olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ara öncesi Diba’yı deplasmanda 53-83 yenerek araya mutlu girdi. Ligde fırtına gibi esen Tarsuslu Periler, kalan 7 maçının 7’sini de kazanarak şampiyon olmayı planlıyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Basketbol Kurslarında eğitim gören Sidre Çelik ve Lina İnan, 'FIBA Gelişim Projesi' çerçevesinde gerçekleştirilen 'Gelişim Kampına' katıldı.
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde mücadele eden Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, evinde ağırladığı Fenerbahçe Gelişim Kadın Basketbol Takımını 74-68 mağlup etti.
En çok okunanlar - Son 10 Gün
En Çok Yorumlananlar - Son 20 Gün