-
Diğer Haberler
Kötü başladığı sezonda son haftalarda çıkışa geçen Sivasspor, Türkiye Kupası'nda C Grubu mücadelesine 3 puanla başladı.. 2. Lig ekibi Tarsus İdmanyurdu'nu konuk eden Yiğido, tek golle galibiyete uzandı..
Hilton Sa Otelinde düzenlenen geceye katılan Pascal Nouma ve Sanatçı Lerzan Mutlu Mersin İdmanyurdu kaşkoluyla objektiflere poz verdi.
Mersin'de düzenlenen Sporda Barış ve Dostluk Gecesi'nde “'La' Marka Sporajans Spor Ödülleri”. Ödül töreninde Mersin Valisi Hüseyin Aksoy’un “Yılın Valisi” seçilirken, bir çok iş adamı ve spor adamı da ödüle layık görüldü.
Toroslar Kaymakamlığı tarafından, Mersin’in Düşman İşgali’nden Kurtuluşu’nun 88. Yıldönümü kutlamaları kapsamında organize edilen, Kaymakamlık 3 Ocak Kupası Kurumlararası Halı Saha futbol turnuvası başladı.
ank Asya 1. Lig'de 2009-2010 sezonun ilk yarısı, dün yapılan Kardemir Karabükspor-Adanaspor müsabakasıyla tamamlandı. İşte, 1. Lig'de ilk yarı raporu..
Coach Ceyhun Yıldızoğlu ve takım oyuncularından Erlana Larkins ve İvory Latta, bu galibiyetle Mersinlilere yeni yıl hediyesi verdiklerini söyledi?
Mersin Üniversitesi Futbol Takımı, Üniversiteler Futbol 2. Lig Grup Birinciliği müsabakalarına katılarak büyük bir başarı gösterdi.
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapılan ve 3 gün süren Üniversiteler Arası Basketbol Turnuvası'nda Mersin Üniversitesi şampiyon oldu.
Geçen yıl gövde göstersi yaparak Mersin İdman Yurdu’na alınan Altan Aksoy Mersin’e yerleşti.
Mersin tarihinde ilk defa bir Federasyon Başkanı?na sahip oldu. Daha önce Mersin Briç İl Temsilciliği yapan görevinde bulunan Dr. Serhan Antalyalı Türkiye Briç Federasyonu Başkanı oldu.
Sezon başında Beylerbeyi’nden büyük umutlarla alınan Mehmet Düz geçen hafta şok kararla kadro dışı kaldı.
Mersin İdmanyurdu ilk yarının bitiminin ardından Cuma günü Antalya'da ikinci yarı için kampa girecek. Teknik Direktör Serhat Güller, "Çok çalışmamız lazım" dedi.
Tarsus İdmanyurdu'nun başkanı Ruhi Koçak, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor ile berabere kalarak çok büyük bir avantajı kaybettiklerini söyledi.
Mersin İdman Yurdu Ligin ilk yarısını tesadüf diyeceğimiz bir gol ve üç puanla kapattı. Tevfik Sırı Gür Stadına maçı izlemeye gittiğimde inanılmaz gergin bir hava vardı.
Bayanlar Basketbol Ligi'nin ikincisi Mersin Büyükşehir Belediye, evinde ağırladığı şampiyonluğun önemli adaylarından Galatasaray'ı 37 sayı farkla yenerek, hezimete uğrattı: (97-60).
Tarsus İdman Yurdu, grubunda yenilgisiz maçlarını sürdürüyor. Başarılı Mersin ekibi, evinde oynadığı DİSKİ maçında 1 puan aldı.
Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Serhat Güller, Hacettepe galibiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede son haftalarda alınan farklı mağlubiyetleri değerlendirdi.
Hafta içinde istifaların, şike iddialarının yaşandığı Mersin İdman Yurdu’nun Hacettepe maçına Şeytanlar’ın başı çektiği protestolar damgasını vurdu.
Mersin İdman Yurdu, son günlerde üst üste yaşadığı şokların etkisiyle Hacettepe karşısına çıktı. Taraftar maça ilgi göstermedi. Stresli bir ortamda sahaya çıkan futbolcular, karşılaşma düdüğünün çalmasıyla birlikte taraftarın protestosuyla karşılaştı.
En çok okunanlar - Son 10 Gün
En Çok Yorumlananlar - Son 20 Gün