-
Diğer Haberler
Büyükşehir Belediyesi GSK takımları, aldıkları galibiyetlerle Mersin’e gurur yaşatıyor. Kadın Hentbol Takımı, namağlup şampiyon olarak yükseldiği 1. Lig’de ilk maçından galibiyetle ayrılırken, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden GSK Kadın Basketbol Takımı da ilk maçındaki farklı galibiyetiyle ligde ilk sırada yerini aldı.
TFF 3.Lig'de mücadele eden İçel İdman Yurdu, Esenler Erokspor'a konuk oldu.
İçel İdman Yurdu Yönetimi, yeni sezonda Mersin İdman Yurdu A.Ş. adıyla mücadele etmek istediklerini belirterek Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) başvuru yapmıştı.
Akdeniz Belediyesi, kentte bir ilke daha imza atıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizesinde, “Akdeniz Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Ayak Tenisi Turnuvası” başlıyor. Turnuvaya katılmak isteyen sporseverlerin, takımlarını kurup 13 Ekim’e kadar kayıt yaptırabilecekleri bildirildi.
Toroslar Belediyesinin, Mersin Valiliği himayesinde paydaş kurumların desteğiyle düzenleyeceği Toroslar Uluslararası Yarı Maratonunun hazırlıkları sürüyor. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, “5 kategoride düzenlenecek yarı maratonumuzda sporcular şampiyonluk için ter dökecek ve o gün şampiyonluk tacını çocuklarımız ve özel sporcularımız taşıyacak” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından “yüzersin, tarihe geçersin” sloganıyla 17 Ekim’de gerçekleştirilecek olan 'Mersin Soli Pompeiopolis Yüzme Maratonu' hazırlıkları kapsamında paydaşlarla toplantılar yapıldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, “10 Kasım Atatürk’ü Anma 10 Yaş Futbol Turnuvası” düzenliyor. Minik sporcular, bu yıl ikincisi düzenlenen ve 9 Ekim’de başlayacak olan turnuvanın final maçına 10 Kasım’da çıkacak. Kura çekimlerinin ardından belirlenen 16 takım, Macit Özcan Spor Tesislerinde mücadele edecek.
Eski adıyla Meskispor, diğer adıyla Mersin FK’da silahlı saldırı şoku yaşandı
Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Şevket Varan'dan açıklama..
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB), ÇUGİDER ile imzaladığı protokol ile Milli Engelliler Tenis Takımında yer alan sporculara sponsor oldu.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupasında namağlup şampiyon olan Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Basketbol Takımı, kazandıkları şampiyonluk kupası ve madalya sevincini Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile paylaştı. Şampiyon sporcular, Başkan Seçer’e doğum günü sürprizi de yaptı.
Mersin'de, Büyükşehir Belediyesinin ana sponsorluğunda 17 Ekim tarihinde, 'yüzersin, tarihe geçersin' sloganıyla 'Mersin Yüzme Maratonu Soli Pompeipolis Yüzme Yarışları' düzenleneceği bildirildi.
Toroslar Belediyesi, Toroslar ilçesinde yaşayan 100 çocuğu İçel İdman Yurdu-Kırıkkalespor maçına götürerek ilçedeki çocuklara Mersin İdman Yurdu aşkını aşılamaya çalışıyor.
İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık sessizliğini spor33.com'a bozdu
Akdeniz Belediyesi, futbol branşında 20; farklı salon sporlarında da 24 olmak üzere Akdeniz ilçesinde faaliyet gösteren 44 amatör spor kulübüne, toplam 160 bin TL nakdi yardımda bulundu.
Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda mücadele ettiği tüm maçlarda namağlup olarak şampiyonluk kupasını evine getirdi.
TFF 2. Lig Beyaz Grubun 5. haftasında Manisa temsilcisi Akhisarspor ile karşı karşıya gelen Tarsus İdmanyurdu, rakibini penaltıdan bulduğu golle 1-0 mağlup ederek, 3 puanı hanesine yazdırdı
Toroslar Belediyesi, ‘Avrupa Spor Haftası’nı sportif faaliyetlerle dolu dolu geçirdi. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, personeliyle halat çekti, tenis turnuvasında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.
En çok okunanlar - Son 10 Gün
En Çok Yorumlananlar - Son 20 Gün